KONST / Ramar / Tavelram 6343212
nr 634 3212
Tavelram
Gustaviansk stil, 1800-tal, 152x75
Kondition: lagningar
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2010
kl 17:27:23
12/4 00:17:41
Den Gustavianska stilen
Tavelram
Kondition: lagningar
nr 634 3212
Tavelram
Kondition: lagningar
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 12 april 2010 |
12/4 00:17:41 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen